مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری  کلاسیک یا مدرن سوالی که همیشه مطرح بوده و نمیتونیم جواب یکسانی به این سوال داد.جواب هایی که از سوس طراحان برای این سوال داده شده است این  است بسته به نوع شغل و کارکرد آن متغییر باشد اما  در اکثر موارد ترکیب هردوی آن را پیشنهاد داد. اگر از اصناف با سبک بازدید کننده کلاسیک بهره می برید مطمئنا سبک های کلاسیک بیشتر برای شما مناسب خواهد بود برای مشاغلی مثل دیجیتال ها مطمئنا به سبک میز اداری مدرن و همینطور برای  شما مناسب خواهد بوداصنافی مثل املاک و ساختمان سبک های ترکیبی احتیاج دارند تا تمام سلایق کارفرمایان را تامین کند.

انتخاب مبلمان اداری مدرن به جهت راحت شدن کار بسیار ضروری است. امروزه فضاهای سنتی با توجه به نیازهای فردی به محیط های مدرن تبدیل شده است. مبلمان اداری مدرن می تواند در غالب مبلمان های چند منظوره برای چندین کاربرد در دفاتری با فضای محدود مورد استفاده قرار گیرد. فضای کاری ارگونومیک نیز با فراهم آوردن مبلمان اداری مناسب با بهبود محیط و ایجاد تفاوت هایی اندک میزان رضایت و آرامش کارمندان را بالا خواهد برد. در کنار تجهیزات مدرن نور طبیعی و رنگ در افزایش انرژی مثبت میان کارمندان نقش به سزایی دارد. بدین ترتیب رنگ آبی به تفکرات شفاف کمک می کند، رنگ زرد خلق و خو را بهبود بخشیده و سبز میزان استرس در محیط را در جلسات کاری حساس به صفر خواهد رساند.

دیزاین های باز از دیگر راهکارهایی است که به کمک مبلمان اداری مدرن در برخی از کسب و کارها برای ایجاد روابط قوی میان کارمندان انجام می شود. این انتخاب می تواند حتی تاثیر شگفت انگیزی بر روی مشتریانی که از فضای کار دیدن میکنند داشته باشد، علاوه بر این انگیزه کار گروهی را در افراد پرورش داده و خلاقیت را به آنها القا می کند. در نتیجه افراد به عنوان اعضای یک تیم با یکدیگر همکاری و تعامل بهتری را در حل مسائل خواهند داشت. استفاده نور طبیعی روز نیز که از پنجره ها در محیط پخش می شود به کمک راهکارهای مناسب طیف وسیعی از نیازهای محل کار را پوشش می دهد.

انواع مبلمان اداری
انواع مبلمان اداری

ویژگی های مبلمان اداری

یکی از ویژگی های مهم که در انتخاب مبلمان اداری باید در نظر گرفته شود کارایی آن می باشد. به دلیل کم شدن فضای اختصاص یافته برای کارمندان در برخی شرکت ها و همینطور افزایش استفاده از دکورهای نو و تازه ، انتخاب مبلمان اداری با الزام به محدودیت در میزان فضا قابل اهمیت است ،لذا به خاطر داشته باشید که بر اساس نیازهای مجموعه، تعداد کارکنان و مساحت دفتر بهترین انتخاب را انجام دهید.

انواع مبلمان اداری ام دی اف

مبلمان اداری را میتوان در انواع مختلفی تعریف کرد .اگر از نگاه جنس مبلمان در نظر بگیرین مبلمان علاوه بر استفاده از مواد اولیه قدیمی از جمله فلز و چوب از دیگر مواد جدید مانند شیشه، فایبرگلس و پلاستیک استفاده می شود. و در نگاه دیگر میتوان مبلمان اداری را به انوع میز های اداری که شامل میز مدیریت، میز کارمندی، میز کارشناسی، میز کنفرانس، میز کار گروهی تقسیم کرد . از موارد دیگر شامل کانتر ، پارتیشن اداری، جلو مبلی صندلی اداری و غیره نام برد.

**مبل حامد تعمیرات صندلی اداری شرکتی

رنگبندی مبلمان اداری

به طور کلی امروزه در فضای مدرن از رنگهای روشن جذاب تر است. البته نه به این منظور که تمام فضا روشن می شود بلکه بر اساس اصول روانشناسی و انتخاب مبلمان کلاسیک و یا مدرن رنگها انتخاب می گردد مثلا رنگهای تیره برای مبلمان کلاسیک و رنگهای روشن و پر انرژی برای مبلمان مدرن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای استفاده از رنگهای روشن و شاداب ایجاد انرژی و تحرک بیشتر در فضای کاری است. باید گفت استفاده از رنگ های مناسب ، موجب ایجاد روحیه و تقویت پتانسیل کارمندان می گردد که نهایتا افزایش راندمان کار و پیشرفت  را به ارمغان می آورد.

برای اطلاع از قیمت تعمیرات مبلمان اداری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *