تعمیرات صندلی اداری درخیابان ولیعصر

صندلی


تعمیرات صندلی اداری درخیابان ولیعصر

در این روزها به دلیل افزایش قیمت صندلی‌ اداری برای خرید، گزینه تعمیر صندلی را می‌توان بهترین انتخاب برای داشتن یک صندلی جدید دانست.
تعمیرات صندلی اداری ویا هر صندلی چرخدار ویا ثابت هزینه‌های مارا نسبت به خرید یک صندلی جدید بسیار کاهش می‌دهد.
از آنجا که هزینه تعمیرات صندلی اداری یکی از مسائلی است که سازمان ها و شرکت ها با آن همیشه سروکار دارند، میتوانیم با مشاوره و بازدید رایگان بهترین راهکار با کمترین هزینه را ارائه دهیم.
با داشتن بیش از یک دهه تجربه در زمینه تعمیرات صندلی و همکاری با شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی، میتوانیم باکیفیت ترین خدمت و قطعات را در این زمینه ارائه دهیم.

♦️ تعمیرات صندلی در ولیعصر

تعمیرات صندلی از معدود خدماتی است که اگر به درستی انجام شود، حتی می‌تواند از یک صندلی نو و جدید کارایی و زیبایی بیشتری داشته باشد.
فقط به شرط آنکه از تعمیر کاران باتجربه و حرفه‌ای برای تعمیر صندلی کامپیوتر ویا هر صندلی دیگه خود استفاده کنیم.یکی از مهترین قطعات صندلی، جک صندلی می باشد. جک صندلی بسیار نقش مهمی را در صندلی اداری بازی می کند
و باعث بالا و پایین شدن صندلی شما می شود و همین امر هم باعث شده است که بیشتر صندلی ها نیاز به تعویض جک در زمان تعمیرات صندلی اداری داشته باشند.

♦️ تعمیرات صندلی اداری در همه نقاط تهران

در صورتی که صندلی گردان یا چرخدار شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد امکان تعمیر صندلی در محل در همه نقاط شمال، جنوب، غرب و شرق تهران وجود دارد که تعمیرکاران متخصص  آماده خدمت رسانی در تمام نقاط تهران می‌باشند. قطعاتی مثل جک صندلی، پایه، مکانیزم و چرخ صندلی را متخصصان تعمیر صندلی می‌توانند در محل تعویض کنند.
تنها اگر صندلی شما نیاز به رویه کوبی، تعویض فوم ویا جوشکاری داشته باشد نمی‌توان در محل تعمیر کرد. برای تعمیر صندلی گردان در محل نیز این امکان وجود دارد و میتوان در کمترین زمان توسط تعمیرکار صندلی مشکل تعویض یا تعمیر آن برطرف شود.

♦️تعمیر صندلی چرخدار در خیابان ولیعصر

انجام تعمیرات صندلی چرخدار در محل اگر تنها مشکل صندلی اداری شما، چرخ آن باشد زمان برای تعمیر صندلی چرخدار بسیار کمتر است
و ظرف یک ساعت تعمیر و یا تعویض میگردد. البته توجه داشته باشید که برای تعداد بالاتر به زمان بیشتری احتیاج است. همچنین اگر میزان تعمیرات صندلی چرخدار اداری بیشتر باشد میتواند زمانی  چند روز را به خود اختصاص دهد

✔️ خدمات ما:

1- تعویض رویه انواع صندلی های اداری
2- تعویض قطعات صندلی (جک، پایه، مکانیزم و چرخ)
3- تعویض فوم صندلی و تقویت فوم با اسفنج فشرده.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید با ما گفتگو کنید