تعمیر صندلی اداری حرفه ای

تعمیرصندلی اداری حرفه ای باعث عمر طولانی و ماندگاری صندلی می‌شود. یک مجموعه تعمیر صندلی اداری حرفه ای  مبله حامد می‌تواند شما را از تحمیل هزینه های مالی و زمانی نجات دهد؛ بنابراین برای انتخاب این مجموعه باید نهایت دقت خود را به خرج دهید. تعمیر صندلی اداری حرفه‌ای  مبله حامد شامل موارد زیر است:

 

تعمیر صندلی اداری حرفه ای-sandaliseven.ir-تعمیرات صندلی اداری سون

 

برای اطمینان از خدمات تعمیر صندلی اداری حرفه ای در نظر گرفتن نکات زیر ضروری است:

خدمات تعمیر صندلی اداری حرفه ای در محل

یکی از ویژگی‌های مهم مراکز ارائه‌دهنده خدمات تعمیر صندلی، ارائه خدمات در محل است. در این صورت شما مجبور به تحمل ترافیک، اتلاف وقت و هزینه رفت‌وآمد و حمل صندلی خود نیستید.  پیداکردن یک مرکز تعمیر خوب در محل کار آسانی نیست و نباید کارتان را به دست هر کسی بسپارید.

البته توجه به این نکته ضروری است که همیشه امکان تعمیر صندلی در محل وجود ندارد. اگر صندلی اداری شما نیاز به رویه‌کوبی، جوشکاری و تعویض فوم دارد این کارها باید در کارگاه انجام شود. اما تعویض پایه، جک صندلی، مکانیزم و چرخ و دسته صندلی به‌راحتی در محل قابل‌انجام است.

 

تعمیرات صندلی اداری خرفه ای در سون-sandaliseven.ir-تعمیر صندلی و مبلمان اداری

مراحل تعمیر صندلی اداری حرفه ای

مرحله اول: قبل از هر چیز همه  قطعات صندلی را از یکدیگر جدا می‌کنند.

مرحله دوم: مکانیزم صندلی جدا می‌شود و اگر نیاز به تعمیر داشت، تعمیر و سپس جوشکاری می‌شود.

مرحله سوم: در این مرحله جک صندلی باز و مورد برسی قرار می‌گیرد، اگر نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد در این قسمت کار تعویض جک انجام می‌شود.

مرحله چهارم: اگر مشکل از چرخ‌های صندلی باشد، آن‌ها را از یکدیگر جدا و تعویض می‌کنند. این مرحله از کار، در محل نیز قابل‌انجام است.

مرحله پنجم: در این مرحله تعویض روکش صندلی انجام می‌شود، برای این کار باید پشتی و نشیمن‌گاه صندلی جدا شود.

قیمت خدمات تعمیر صندلی اداری حرفه ای

قیمت قطعات صندلی اداری و تعمیر آن بستگی به قطعات خراب شده دارد. حتماً قبل از تصمیم به تعمیر قطعات صندلی اداری خود، از قیمت مطلع شوید و با تعمیر کارتان به توافق کامل برسید. بهتر است قبل از شروع کار چند عکس بفرستید تا تخمین هزینه انجام شود.

 

خدمات تعمیر صندلی اداری حرفه ای-sandaliseven.ir

خدمات تعمیر صندلی اداری حرفه ای مبله حامد

خدمات تعمیر صندلی اداری حرفه‌ای مبله حامد در طی سال‌ها فعالیت خود توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. این مرکز با ارائه خدمات تعمیر صندلی اداری حرفه ای از بهترین مراکز تعمیر صندلی اداری در تهران است. ما در تعمیرات صندلی مبله حامد از قطعات باکیفیت و دارای ضمانت استفاده می‌کنیم. تمامی خدمات ارائه شده در مبله حامد توسط پرسنل مجرب و حرفه‌ای می‌باشد. برای دریافت خدمات تخصصی صندلی اداری و مشاوره و یا انعقاد قرارداد سالانه با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *