سرویس و تعمیر تخصصی صندلی اداری


سرویس و تعمیر تخصصی صندلی اداری

وجود صندلی اداری در تمامی مجموعه های اداری لازم و ضروری است . بهتر است صندلی اداری از یک برند معتبر تهیه شود زیرا حتما کیفیت بالایی دارد که

موجب افزایش دوام صندلی می شود .

♦️ تعمیر صندلی مدیریتی گردان

یکی از مشکلات رایج در صندلی های گردان و چرخدار مدیریتی، این است که بعد از مدتی احساس ناپایداری و نشست می کنند. این مشکل معمولاً از پایه و جک و یا مکانیزم آن می باشد. شما با ارتباط با این مرکز می توانید اقدام به تعمیر عمده صندلی مدیریتی در مدل های گردان و ثابت، آزمایشگاهی، اداری،رستورانی و….. نمایید.

صندلی نیز ممکن است، مانند هر بخش دیگر از اجزا و لوازم منزل یا دفتر کار، با استفاده بلند مدت مستهلک شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. صندلی ها بسته به ساختار و اجزای خود از بخش های مختلف دچار خرابی و اشکال می شوند. ممکن است این خرابی مربوط به جک، پایه یا شکل ارگونومیک صندلی باشد. در کنار کارشناسان و تعمیرکاران مجرب مبل حامد ، می توانید با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت نسبت به خرید و یا تعمیر صندلی و مبلمان اداری خود اقدام کنید.

 

♦️ انجام تعمیر صندلی اداری

 برخی از شرکت ها به محض فرسوده و خراب شدن صندلی های اداری تمام توجه خود را بر روی تعویض صندلی متمرکز میکنند که این کار کاملا اشتباه میباشد زیرا بار مالی زیادی را بر جای خواهد گذاشت. اما شرکت ها و سازمان به راحتی میتوانند با انجام تعمیر صندلی اداری در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کنند. امروزه شرکت هایی بدین منظور تاسیس شده اند که انجام تعمیر صندلی اداری را بر عهده میگیرند و صندلی ها را به گونه ای تعمیر میکنند که تا مدت زیادی میتوان از صندلی ها بدون اینکه نیاز به خرید صندلی جدیدی باشد استفاده نمود. .

♦️ تعمیر صندلی اداری تخصصی

برای تعمیر صندلی اداری تنها تخصص تعمیرکار کافی نیست و باید تجهیزات مناسب برای تعمیر صندلی های مختلف نیز در دسترس تعمیرکار باشد. یک تعمیرکار بدون در اختیار داشتن تجهیزات مناسب برای تعمیر صندلی اداری نخواهد توانست صندلی های مختلف اداری را تعمیر نماید. البته قطعات یدکی نیز متناسب با نوع و مدل صندلی باید در اختیار تعمیرکار قرار بگیرد. تجهیزات مناسب برای تعمیر و همچنین قطعات یدکی تنها در اختیار شرکت هایی است که بصورت تخصصی انواع صندلی را تعمیر میکنند. مبل حامد به عنوان یک مجموعه مجهز و بزرگ در زمینه تعمیر صندلی اداری آمادگی خود را برای همکاری با سازمان ها و ارگان دولتی و خصوصی برای نوسازی و تعمیرات انواع مدل های مختلف صندلی اعلام میدارد.

♦️ تعمیرات صندلی اداری

برای تعمیرات صندلی اداری اگر نیازی به استفاده از قطعه یدکی باشد تعمیرکار باید از بهترین و با کیفیت ترین نوع آن استفاده نماید. قطعه یدکی با کیفیت این ویژگی را برای تعمیرات صندلی اداری بوجود می آورد که عمر و دوام صندلی طولانی تر شود و کارفرما مجبور نباشد تا در طی مدت یکسال چندین بار  تعمیرات را انجام دهد.

در تعمیرات صندلی اداری نباید هیچگونه سهل انگاری توسط تعمیرکار صورت گیرد زیرا اگر تعمیرات به صورت اصولی و با دقت انجام نشود کارفرما باید شاهد بروز مشکلات مجدد در صندلی ها باشد. البته ممکن است بعد از اتمام تعمیرات صندلی اداری تنها چند صندلی به خوبی تعمیر نشده باشند که این مشکل نیز نباید رخ دهد و در صورت بروز نشان دهنده عدم اعتبار شرکت و تیم تعمیرکار آن میباشد.

مبل حامد با توجه به تیم با تجربه و متخصصی که در کادر خود به کار گرفته است و همچنین تعهدی که نسبت به مشتریان خود دارد سعی نموده تا جای ممکن هیچ سهل انگاری در روند تعمیرات رخ ندهد و تا کنون نیز در تحقق این امر موفق بوده است.

انواع خدمات مبل حامد👇

تعمیرات صندلی اداری
تعمیر انواع مبلمان اداری
تعمیر انواع صندلی اداری
تعمیر صندلی اداری
تعمیر صندلی آرایشگاه
تعمیر صندلیهای بیمارستان
تعویض ابزار مبلمان اداری
تعویض ابزار صندلیهای اداری
صداگیری درب ها
تعمیرات صندلی اداری
تعمیر صندلی اداری
و………..

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید با ما گفتگو کنید