علایم خرابی صندلی اداری به دلایل زیر می تواند باشد :

شکستگی چرخ های صندلی-از بین رفتن روکش صندلی-مشکل مکانیزم صندلی-مشکل جک هیدرولیک-سر و صدا کردن صندلی-لق شدن صندلی- پایین رفتن تدریجی صندلی

شکستگی چرخ های صندلی : راهکاری مناسب برای تعمیر صندلی،تعویض قطعات چرخ های صندلی می باشد که معمولا اغلب چرخ های مورد استفاده در تولیدات داخلی در سایز استاندارد می باشند.

چرخ های صندلی
چرخ های صندلی

پارگی و از بین روکش صندلی : معمولا در این حالت پارچه یا چرم روکش صندلی باید تعویض شود.گاهی نیاز است که فوم یا ابر پشتی و کف صندلی تعویض گردد.پس از چسب کاری مجدد،رویه کوبی گردد.

 

روکش صندلی
روکش صندلی

مشکل مکانیزم صندلی:در صورتی که مکانیزم صندلی دچار فرسودگی یا تولید صدا شده باشد،معمولا با روغن کاری امکان درست شدن وجود دارد.در غیر این صورت نیاز به تعویض مکانیزم خواهد بود.

مشکل جک هیدرولیک صندلی:جک هیدرولیک ها در سایزهای استاندارد و در ارتفاع های استاندارد تولید می شوند و معمولا جک ها تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را به راحتی تحمل می کنند.

جک هیدرولیک صندلی
جک هیدرولیک صندلی

 

گروه مبل حامد در تعمیر و نگهداری انواع صندلی های اداری شرکتی، اداری مدیریتی، مبلمان اداری و هم در ترمیم و نوسازی صندلی هایتان به کمک شما می آیدبرای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *