امروزه از فوم سرد صندلی اداری به دلیل انعطاف پذیری بالا جهت استفاده برای تولید انواع صندلیهای اداری استفاده می شود که مشتریان زیادی دارد.

همان طور که از نامش پیداست از فوم سرد صندل اداری در انواع صندلیهای اداری استفاده های زیادی می شود که جهت نشستن افراد بر روی آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

بنابراین استفاده از فوم سرد در صندلیهای اداری می تواند برای سلامت بدن از جمله ناحیه کمر زانو و پا بسیار حائز اهمیت باشد که اغلب از این فومها استفاده می شوند.

فوم صندلی اداری
فوم صندلی اداری

این فوم برای درمان کمر و زانو درد مفید می باشد.
لذا شرکت تولیدی محصول مطابق با استانداردهای روز دنیا آن را با کیفیت عالی تولید و روانه بازار کرده تا مشتریان بتوانند از آن استفاده و بهره کافی ببرند.

 

فوم سرد صندلی اداری

تقویت و تعویض فوم صندلی اداری و ابر صندلی اداری تعویض فوم صندلی اداری یکی از خدمات مقرون به‌صرفه برای کاهش هزینه ادارات و سازمان می‌باشد؛ به ویژه اگر تعداد صندلی‌ها به مقدار زیادی باشد. مبلمان‌های اداری نیز به مرور زمان دچار فرسودگی شده و آسیب می‌بینند. یکی از انواع خرابی‌ها آسیب فوم صندلی اداری است. در این حالت باید نسبت به تقویت و یا تعویض ابر صندلی اداری اقدام کنیم. تقویت کردن برای این منظور انجام می‌شود که اگر فوم یا ابر صندلی حالت اولیه خود را از دست داده باشد با تعویض ابر یا فوم صندلی یا افزودن ابر یا فوم، آسیب آن را جبران کنیم. در ادامه این مطلب از “استاده مگ” به تقویت و تعویض فوم صندلی اداری و ابر صندلی اداری یکی از پرطرفدارترین خدمات تعمیر صندلی اداری خواهیم پرداخت.

فوم صندلی اداری

مشخصات فوم سرد صندلی اداری

مشخصات منحصر به فرد فوم سرد صندلی اداری به مواردی در زیر اشاره می کنیم این گونه فوم از جنس پلی یورتان با عمر و دوام بالا می باشد.

علاوه بر خاصیت انعطاف پذیر و سبک دارای کیفیت برگشت پذیری بالا می باشد.
انعطاف پذیر و سبک
ضد قارچ و ویروس
کمر و زانو درد
عدم جذب آب و مایعات

این مدل فوم علاوه بر کیفیت مرغوب از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه می باشد.

بنابراین جهت کسب اطلاعات بیشتر تعمیرات صندلی اداری ،تعمیرات صندلی اداری مدیریتی، تعمیرات صندلی اداری کارمندی می توانید با کلیک کردن بر روی لینک سفارش و خرید محصول را بدون هیچ گونه هزینه جانبی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *