مزایای تعمیر صندلی اداری

 

 از جمله مزایای تعمیر اصولی صندلی اداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرفه جویی در هزینه‌ها: شرکت‌ها در هنگام دور ریختن صندلی‌های اداری بایستی به زیان متحمل شده بیاندیشند تا با تعمیر اصولی صندلی اداری در هزینه‌ها صرفه جویی شود و این هزینه را در بخش دیگری سرمایه‌گذاری کنند.

راحت بودن صندلی اداری تعمیر شده: اگر تعمیر صندلی اداری به صورت اصولی و توسط تکنسین مجرب و کار بلد تعمیرات صندلی اداری انجام شود، راحتی کارمندان را به دنبال دارد. دلایل این امر به شرح زیر است:

  • مطابقت و عادت کردن کارمندان با صندلی‌های اداری قبلی باعث شده است که در صورت خرید صندلی اداری جدید کارمندان مدت زمانی نیاز داشته باشند تا به راحتی با آن مطابقت پیدا کنند‌.
  • با تعمیر اصولی صندلی اداری مجدداً می‌توانید از آن استفاده کنید و فضای کار عالی داشته باشید.

زمانی که صندلی های اداری شما به دلیل استفاده روزانه خراب شده اند, ممکن است تصور کنید که این صندلی ها بیش از این قابل استفاده نیستند. لازم است بدانید که خرابی صندلی اداری به معنای پایان حیات صندلی اداری نمی باشد و با انجام تعمیرات صندلی اداری می توان عمر دوباره به صندلی اداری بخشید.

تعمیر صندلی اداری
تعمیر صندلی اداری

 

نکات اصلی تعمیر اصولی صندلی اداری

قبل از تعمیر اصولی صندلی اداری به نکات اصلی زیر توجه کنید:

  • برای تعمیر اصولی صندلی اداری از مجموعه‌ای که دارای تکنسینی متخصص و متعهد و با تجربه کمک بگیرید تا با تشخیص صحیح عیوب از هزینه‌های مازاد جلوگیری شود.
  • در هنگام تعمیر اصولی صندلی اداری از قطعات با کیفیت و مرغوبی استفاده شود که قیمت منصفانه‌ای هم داشته باشند. در این صورت طول عمر صندلی اداری افزایش می‌یابد. همچنین دیگر نیازی به تعمیرات پی در پی نیست.
  • قبل از تعمیر اصولی صندلی اداری بهتر است از یک راهنما و مشاور تعمیرات نسبت به تعیین ارزش داشتن تعمیرات صندلی اداری خود کمک بگیرید. اگر هزینه تعمیر صندلی اداری مازاد باشد بهتر است از گزینه جایگزین کردن صندلی استفاده نماید.

تعمیر صندلی اداری مبله حامد

مجموعه ی مبله حامد با بیش از۱۰ سال سابقه در زمینه تعمیرات صندلی اداری, خدمات برجسته تعمیر صندلی اداری را ارائه می دهد. اگر نمی دانید که صندلی آسیب دیده شما قابل تعمیر هست یا خیر؟ و یا اگر سوالاتی در مورد تعمیر صندلی اداری دارید می توانید با مبله حامد تماس بگیرید و از کارشناسان تعمیر صندلی مبله حامد مشاوره تخصصی دریافت کنید.

تعمیر صندلی اداری
تعمیر صندلی اداری در محل

از خدمات برجسته مبله حامد تعمیرات صندلی مبلمان اداری در محل می باشد, در صورت نیاز به تعمیرات مبلمان اداری تکنسین های مبله حامد در محل شما حاضر می شوند و صندلی ها اداری شما را تعمیر می کنند. ما به اهمیت کاربرد صندلی ها در محیط های اداری واقف هستیم و می دانیم که با خرابی صندلی ها کارهای اداری متوقف خواهد شد. بنابراین با حضور تکنسین های مبله حامددر محل شما و ارائه خدمات تعمیر صندلی اداری در محل از ایجاد وقفه در کارهای شما جلوگیری می شود.

مزایای تعمیر صندلی اداری

            

  • صرفه جویی در هزینه ها

آیا می دانید که شرکت ها با دور انداختن صندلی های اداری آسیب دیده, ضررهای زیادی را متحمل می شوند؟ تخمین زده می شود که تقریباً نیمی از مواردی که دور ریخته می شوند در واقع قابل تعمیر و استفاده مجدد می باشند, تصور کنید که با نیمی از بودجه ای که صرف خرید صندلی های جدید می شود چه کاری می توانید انجام دهید؟ با توجه به تجربه ای که در این زمینه داریم می توانیم بگوییم که آن دسته از مشاغل که صندلی های آسیب دیده را بازسازی می کنند ، می توانند مبلغ بسیار بالایی را  در مقابل خرید صندلی جدید صرفه جویی کنند.

  • راحت بودن صندلی های اداری موجود

می توان فرض کرد صندلی اداری با برند جدید فوراً سطح راحتی را به فرد ارائه می دهد اما واقعیت این است که بسیاری از افراد به صندلی موجود عادت کرده اند و با جایگزین کردن صندلی اداری ممکن است مدت زمانی نیاز باشد تا صندلی جدید با شما مطابقت پیدا کند. با تعمیر صندلی های موجود علاوه بر افزایش راحتی، کارمندان می توانند همان مزایایی که قبلاً در اختیار داشتند را مجددا داشته باشند و این به ایجاد فضای کاری عالی کمک می کند.

تعمیر به موقع صندلی اداری بهترین اقدامیست که می تواند به بازسازی و احیای عملکرد صندلی اداری کمک کند. برای مدیرانی که در فضای کاری خود تعداد زیادی مبلمان اداری دارند، توجه به تعمیر آنان اهمیت بیشتری دارد. چرا که هرقدر تعمیر صندلی به تعویق بیفتد، خرابی گسترده تر و عمیق تر شده و ممکن است خیلی زود صندلی اداری را از چرخه مصرف خارج کند.

· تعمیر مکانیزم صندلی

مکانیزم صندلی که همان شاسی صندلی اداری است، معمولاً در اثر استفاده نادرست کاربران خراب و فرسوده می شود. مکانیزم صندلی وظیفه قفل کردن صندلی در جهت دلخواه، تنظیم زاویه تکیه گاه، اتصال جک به پایه صندلی و … را به عهده دارد. پیداست که خرابی این بخش از صندلی اداری عملکرد آن را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد. برای تعمیر این بخش لازم است تا حتماً از اهالی فن کمک بگیرید. چرا که ساختار مکانیزم صندلی بسیار پیچیده است و خرابی آن با تعویض ساده قطعات برطرف نمی شود.

نتیجه گیری

تعمیر سریع و فوری صندلی اداری در احیای به موقع آن نقش پررنگی دارد.در واقع هرقدر زودتر به تعمیر یک صندلی معیوب بپردازید، گستردگی و عمق خرابی کمتر شده و احیای صندلی با هزینه کمتری صورت می گیرد. پس بلافاصله پس از مواجهه با یک صندلی معیوب، تعمیر آن را در اولویت قرار دهید. برای اینکار از اهالی فن و تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *