پایه صندلی
پایه صندلی

 

پایه صندلی های اداری که به پنج پر معروف هستند از بالا به جک صندلی متصل هستند و در قسمت پایین به پنج چرخ متصل می شوند. اگر احساس ناامنی و عدم تعادل روی صندلی دارید احتمالا مشکل از پایه ی صندلی گردانتان هست پس باید اقدام به تعویض پایه صندلی اداری کنید. کیفیت پایه صندلی های جک دار در طول عمر صندلی اداری شما بسیار مهم است در واقع اگر پایه ها از کیفیت خوبی برخوردار نباشند، قادر به تحمل وزن و فشار زیاد در ساعات کاری نیستند و خیلی زود خراب می شوند. البته بعضی اوقات لق شدن صندلی به دلیل شل شدن چرخ ها است که با شستشو، روغن کاری و فیکس کردن آن ها این مشکل رفع خواهد شد.

 

جنس پایه صندلی اداری
هنگام تعویض پایه صندلی اداری باید بدانید که معمولا پایه های صندلی از دو نوع هستند:

پایه پلاستیکی: استحکام کمتری دارند و در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک موجودند.

پایه فلزی: استحکام بالایی دارند و در سایز های مختلف تولید می شوند. اغلب از آلومینیوم برای پایه های فلزی استفاده می شود که در رنگ های مختلف و در دو نوع آجدار و بی آج تولید می شوند.
از پایه های کوچک برای صندلی های اداری کوچک یا صندلی های کامپیوتر استفاده می شود و از پایه های صندلی بزرگ برای صندلی های مدیریتی، صندلی های کنفرانس و .. استفاده می شود.

این دو نوع پایه شامل سایز کوچک و بزرگ و متوسط می باشد که هر نوع پایه در انتهای جک صندلی اداری قرار می گیرد

 

پایه صندلی
پایه صندلی

اهمیت تعمیر پایه صندلی جک دار

پایه صندلی اداری در ساختار صندلی بسیار موثر است چرا که به سلامت بدن شما کمک می کند، حالا اگر پایه خراب شود و صندلی از حالت استاندارد خارج شود به بدن شما صدمه می زند و باعث ایجاد درد و حس ناپایداری هنگام کار می شود. پایه صندلی اداری انواع مختلفی دارد که باید با توجه به وزن فرد و کارایی آن انتخاب شود، پایه ی صندلی ممکن است در اثر ضربه و یا فشار آسیب ببینید که در این حالت صندلی تقریبا غیر قابل استفاده می شود. پس حتما در زمان بروز مشکل به تعمیر و تعویض پایه صندلی و همچنین تعویض جک صندلی اداری بپردازید تا مشکلی برای بدن شما پیش نیاید.

عموما در تمام صندلی های یک پایه به نام “پنج پر” وجود دارد که در پایین هر یک از پره ها یک عدد چرخ متصل است . در پایه های پنج پر تنوع در طرح و جنس به چشم می خورد که می تواند در شکل ظاهری جلوه بیشتر از خود نشان دهد و تا حدودی انتخاب را برای مشتری باز بگذارد . صنعت برتر که همراه کیفیت کار برای از اهمیت بالایی برخوردار است همیشه از جنس درجه یک در تعمیرات پایه صندلی اداری هم استفاده می کند تا کاری با کیفیت و در خور شان مشترین ارائه کند و پس از تعمیرات پایه صندلی اداری با ارائه گارانتی های دو ساله سعی بر جذب رضایت مشتری خود خواهد کرد . اگر بخواهیم به طور کلی از نوع جنس پایه های صندلی اشاره کنیم باید گفت نوع اول ، جنس پایه صندلی اداری پلاستیکی که همین هم به سه نوع پایه کوچک و پایه متوسط و پایه بزرگ تقسیم می شود که متناسب با اندازه و نوع صندلی نصب می شود . اما نوع دوم که از استحکام خوب و محکمی برخوردار است و البته مانند پایه های صندلی پلاستیکی دارای سه نوع کوچک ، متوسط و بزرگ هستند پایه صندلی های فلزی هستند که مشتریان آن بیشتر است و از طرفداران بیشتری برخوردارند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر تعمیرات فوم صندلی اداری ،تعمیرات پایه  صندلی اداری، تعمیرات چرخ صندلی اداری می توانید با کلیک کردن بر روی لینک سفارش و خرید محصول را بدون هیچ گونه هزینه جانبی انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *