تعمیرات صندلی اداری مدیریتی
تعمیرات صندلی اداری مدیریتی

تعمیرات صندلی اداری مدیریتی

 

تعمیرات صندلی اداری مدیریتی و سایر صندلی ها در صورتی که به درستی و توسط نیرو متخصص انجام شود می تواند زیبایی و طول عمر صندلی را نسبت به صندلی های جدید دو چندان نماید. البته بهتر است پیش از آنکه برای تعمیر صندلی اقدام کنید قیمت صندلی های موجود در بازار را بررسی نمایید و سپس با موسساتی که خدمات تعمیرات صندلی و … را ارائه می دهند تماس بگیرید و از مشاوره های آن ها با توجه به نوع خرابی استفاده نمایید، تا بتوانید تصمیم بگیرید خرید آن نوع صندلی به صرفه تر است یا تعمیر آن.

خرابی صندلی به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد و از جمله بخش های صندلی که بیشتر خراب می شوند می توان به شکستگی دسته صندلی، خرابی پشتی صندلی، شکستگی مکانیزم صندلی، خالی کردن گاز جک صندلی، خرابی فوم و ابر صندلی، شکستگی چرخ یا عدم روان بودن آن ها اشاره نمود.

تعمیر صندلی خود را به تعمیرکار تخصصی صندلی اداری بسپارید

 

معمولا کارمندان بیش از نیمی از روز خود را بر روی صندلی های اداری به منظور رسیدگی به وظایف خود سپری می کنند، همین مسئله موجب می شود که با گذشت زمان و به مرور صندلی ها خراب شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. کاملا طبیعی است که شرکت ها و ارگان ها نتوانند با خراب شدن یک صندلی بلافاصله یک صندلی جدید جایگزین آن نمایند و باید به فکر تعمیر صندلی باشند. اما باید این کار به متخصصینی که در این حوزه فعالیت دارند بسپارند تا صندلی اداریشان به درستی و گارانتی های لازم تعمیر شود.

این افراد آموزش های کامل در زمینه تعمیرات تخصصی صندلی اداری و سایر صندلی ها را گذرانده اند و دارای مهارت بالایی در این خصوص هستند، در نتیجه با مشاهده یک صندلی سریعا متوجه قطعه خراب شده آن خواهند شد و در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه می توانند صندلی را تعمیر نمایند. علاوه بر این نیروهای متخصص همواره در تلاش هستند که صندلی را به نحوی تعمیر نمایند که در نهایت مطابق با شرایط یک صندلی استاندارد باشد و کارمندان به راحتی بتوانند ساعت ها از آن ها استفاده نمایند.

 

 

طراحی ارگونومیک صندلی های اداری به نحوی است که با فرم بدن کاملا مطابقت دارد، از این رو افراد می توانند بدون احساس خستگی ساعت های طولانی بر روی آن ها بنشینند. بنابراین باید همواره در حفظ و نگهداری صندلی های اداری کوشا باشند زیرا ممکن است صندلی ها آسیب ببینند و به تعمیر نیاز داشته باشند. برخی از ارگان ها و شرکت های خصوصی ترجیح می دهند که تعمیر صندلی اداری در محل صورت گیرد و پروسه ارسال صندلی به کارگاه تعمیر صندلی اداری را طی نکنند. این ارگان ها به راحتی می توانند از نیروهای متخصصی که خدمات تعمیرات صندلی در محل نیز ارائه می دهند کمک بگیرند و ظرف مدت زمان کوتاهی صندلی های خراب شده محل کار و شرکت را تعمیر و بازسازی کنند.

استفاده از قطعات بی کیفیت در هنگام تعمیر و تعویض قطعات صندلی

 

جک صندلی اداری یکی از مهم ترین بخش های هر صندلی اداری است و نقش بالا و پایین بردن صندلی را به عهده دارد و چون زیاد مورد استفاده قرار می گیرد معمولا زودتر از سایر قطعات صندلی به تعمیر صندلی اداری در محل نیاز خواهد داشت. جک های متنوعی در بازار وجود دارد که برخی از آن ها تقلبی هستند و دارای کیفیت مناسبی نمی باشند. وجود تنوع در جک ها باعث شده که برخی از تعمیرکاران از این شرایط استفاده نمایند و با تعویض جک خراب یا یک جک تقلبی، هزینه یک جک اصلی را از مشتریان بگیرند. بنابراین شرکت ها و ارگان هایی که قصد تعمیر صندلی های اداری و تعویض جک صندلی را دارند باید اطلاعات خود را در مورد جک ها افزایش دهند تا کلاه سرشان نرود. از محبوب ترین و با کیفیت ترین جک های موجود در بازار می توان به جک های تایوانی اشاره نمود که طول عمر بالایی دارد و دارای ۱ تا ۳ سال گارانتی می باشند که لازم به ذکر است شرکت نوین فیکس از جک های تایوانی با گارانتی معتبر در تعویض جک صندلی اداری استفاده می کند.

 

چرخ صندلی اداری نیز یکی دیگر از بخش های اصلی و مهم آن می باشد که در صورت شکستگی یا عدم روان بودن چرخ صندلی دیگر قابل استفاده نخواهد بود و نیاز به تعمیر دارد. تعویض چرخ صندلی اداری نیز همانند سایر قطعات صندلی باید توسط یک فرد متخصص و مطمئن انجام شود و از قطعات اصلی و چرخ ژله ای و دارای نشان استاندارد استفاده نماید که صندلی پس از مدت کوتاهی مجددا به تعمیر نیاز نداشته باشد.

 

افرادی که قصد دارند صندلی های اداری شرکت یا دفتر خود را تعمیر نمایند باید این کار را به تعمیرکاران مطمئن و با سابقه بسپارند تا در دام کلاه برداران نیوفتند که قطعات دست دوم و چینی و بی کیفیت را چندین برابر قیمت اصلی خود در تعمیرات استفاده می کنند و در نهایت در فاکتور هزینه تعمیرات صندلی قیمت قطعات درجه یک و اصلی را درج و محاسبه می نمایند. با به کارگیری قطعات مرغوب و با کیفیت در تعمیر صندلی اداری و سایر قطعات می توان میزان عمر صندلی را به میزان قابل توجهی افزایش داد و مدت طولانی از صندلی استفاده و از آن لذت برد.

راهنمای تعمیرات صندلی اداری مدیریتی و تعیین ارزش داشتن تعمیرات صندلی شما

 

آیا صندلی من ارزش تعمیر کردن دارد؟ قبل از تعمیر صندلی اداری در محل، از ما رایگان مشاوره بگیرید چون هر نوع صندلی را نمی توان تعمیر کرد و به عبارتی برخی از صندلی ها ارزش تعمیر کردن ندارند و یا به حدی آسیب دیده اند که خرید مجدد قطعات و تعمیر کردن آن ها خیلی پر هزینه تر از خرید یک صندلی نو خواهد بود. صندلی های اداری به دلیل طراحی خاصی که دارند نشستن بر روی آن ها بسیار راحت است و می توان ساعت ها بر روی آن ها نشست، به همین دلیل ارزش تعمیر کردن دارند. بهترین روش برای اینکه افراد متوجه شوند که صندلی آن ها ارزش تعمیر نمودن دارد یا خیر این است که در هنگام خرابی صندلی از مشاوران شرکت های تعمیرات صندلی اداری در محل و مبلمان راهنمایی بگیرند و با بیان شرایط صندلی خود و بخش هایی که آسیب دیده متوجه شوند که هزینه تعمیر صندلی آن ها چقدر خواهد بود.

 

صندلی های چرخدار یکی از بهترین نوع صندلی ها هستند که در ادارات و ارگان ها و شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران بسیاری دارند. تعمیر صندلی چرخدار باید حتما توسط یک نیروی متخصص انجام شود و این صندلی ها در صورتی که چرخ آن ها تحرک خود را از دست بدهد عملا کارایی خود را از دست خواهد داد. چرخ های این صندلی ها در صورت خرابی حتما باید با یک چرخ با کیفیت و استاندارد تعویض شوند که بتواند مدت طولانی کارایی مناسبی داشته باشد.

 

تعمیر صندلی گردان نیز جز تعمیرهایی است که معمولا توسط نیروهای متخصص انجام می شود. این صندلی ها که در اکثر ادارات شاهد استفاده از آن ها هستیم به دلیل طراحی ارگونومیکی که دارند بسیار راحت هستند و با استفاده از آن ها چون کارمندان کمتر به کمر درد، پادرد و … دچار می شوند عملکرد بهتری خواهند داشت. بنابراین در حفظ و نگهداری صندلی های گردان باید دقت نمود تا کمتر در معرض آسیب و خرابی قرار بگیرند و نیاز به تعمیر صندلی اداری نداشته باشند. صندلی های اداری و گردان دارای انواع مختلفی هستند؛ مدیریتی، کارشناسی، کارمندی، کنفرانسی و با توجه به نوع قطعه ای که در آن ها خراب شده است دارای هزینه های تعمیر صندلی اداری متفاوتی می باشند.

مراحل و نحوه تعمیر و بازسازی صندلی اداری در استان تهران و سایر شهرستان ها

 

 

تفاوتی ندارد که تعمیر صندلی اداری غرب تهران انجام شود و یا این کار در محل شرکت صورت گیرد، در هر دو مورد باید مراحل یکسانی برای تعمیر طی شود. در صورتی که تعمیر به صورت اصولی و با استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت انجام شود صندلی بسیار زیبا و با دوام خواهد شد به طوری که می توان از آن مدت طولانی استفاده نمود. البته باید استفاده از صندلی نیز به درستی صورت گیرد تا کمتر در معرض آسیب و خرابی واقع شود.

 

برای تعمیر صندلی ادارای شرق تهران نیز همانند سایر نقاط تهران ابتدا باید تمامی قطعات از یکدیگر جدا شوند که در اصطلاح به این کار خورد کردن صندلی یا دمونتاژ می گویند که تعمیر صندلی را آسان میکند. پس از این مرحله نیاز است که مکانیزم صندلی جدا شود و مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت نیاز تعویض  و یا تعمیر و جوشکاری شود. اکنون نوبت کنترل جک صندلی و تعویض آن با یک جک اصلی و گارانتی دار می باشد.

 

با انجام این مراحل باید چرخ های صندلی چک شوند و در صورتی که خراب شده باشند باید تعویض شوند. چرخ ها حتما باید با یک چرخ مرغوب و ژله ای تعویض شوند و چرخ های بی کیفیت و درجه دو و سه نمی توانند انتخاب مناسبی برای تعویض چرخ باشند. گاهی اوقات به دلیل استفاده طولانی از صندلی فوم و یا روکش آن دچار آسیب می شود و به تعمیر نیاز پیدا می کند که باید روکش آن ابتدا جدا شود که به اصطلاح شکافتن روکش صندلی اداری می گویند و سپس فوم صندلی تقویت شود و مجددا یک روکش جدید برای صندلی توسط خیاط دوخته شود و روکش جدید رویه کوبی شده تا آماده تحویل به مشتری شود. معمولا درهنگام  تعمیر صندلی ادارای شمال تهران و یا جنوب آن به جای تعمیر قطعات صندلی تمامی قطعات آسیب دیده را تعویض می کنند، زیرا تعمیر قطعات اصلا مقرون به صرفه نمی باشد و دوام چندانی نخواهد داشت و بهترین گزینه تعویض و خرید قطعات جدید است.

خدمات تعمیرات صندلی اداری و مدیریتی و فروش قطعات صندلی اداری در تهران