تعمیرات صندلی اداری در تهران

فهرست

اهمیت تعمیر خرابی صندلی چیست ؟

صندلی های اداری نیز مانند هر وسیله دیگری، عمر مفید دارند و پس از طی شدن این زمان، شاید دیگر کارایی اولیه را نداشته باشند. اما آیا همیشه تنها گزینه، تعویض صندلی است؟ آیا تعمیرات صندلی اداری می تواند راهی جایگزین برای خرید باشد؟
امروزه با بالا رفتن هزینه ی صندلی اداری، تعمیرات صندلی به یک  گزینه جایگزین و بسیار مناسب به جای خرید صندلی تبدیل شده است. تجربه نشان داده است، اگر تعمیرات صندلی به درستی و توسط یک تعمیرکار مجرب انجام شود، می تواند صندلی را دوباره به چرخه استفاده بازگرداند. امروزه تعمیرات صندلی اداری مدیریتی در بین شرکت ها و سازمان ها امری بسیار رایج است.

تعمیر صندلی اداری مدیریتی در محل

در تیم مبل حامد  متخصصان ما قادر به تعمیر و بازسازی انواع صندلی ها از جمله صندلی های مدیریتی، صندلی های کارمندی، صندلی های دندانپزشکی و …… می باشند. تکنسین های ما در محل کار شما حاضر می شوند و تعمیرات صندلی اداری مدیریتی در محل را انجام می دهند, فقط در صورت نیاز به تعمیرات اساسی, صندلی به محل کارگاه منتقل و بازسازی می شود. هدف ما ارائه خدمات موثر به مشتریان ما است.

خدمات ما به طور کامل یکپارچه شده است، بنابراین ما می توانیم به مشتریان سریعترین و مطمئن ترین راه حل را ارائه دهیم. تکنسین های آموزش دیده و با تجربه ما با تکیه بر تخصص خود یک محیط کار زیبا را برای شما فراهم می کنند.

سالها سابقه در زمینه تعمیر صندلی اداری مدیریتی

با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تعمیرات  صندلی اداری مدیریتی در تهران آماده ارائه خدمات تعمیر صندلی اداری مدیریتی در محل هستیم . ما به دفتر کار شما می آییم و صندلی های شما را در محل کار تعمیر می کنیم.

برای تعمیرات قابل توجه که زمان بیشتری نیاز دارد، ما سرویس این خدمات را در محل کارگاه ارائه می دهیم.تعمیرات ما طوری هماهنگ می شوند که کمترین اختلالی در دفتر کار شما ایجاد نشود.

تکنسین های ما خدمات تعمیر صندلی اداری مدیریتی را برای انواع صندلی با مدل ها و کاربردهای مختلف در سریعترین زمان ممکن ارائه می دهند. تمامی قطعات صندلی از جمله جک, مکانیزم, پایه, کاستور و … که نیاز به تعویض داشته باشند, توسط تکنسین های ما به سرعت تعویض می شوند.

اهمیت تعمیر

همزمان با رشد و پیچیدگی اجزای مختلف و حساسیت روزافزون کاربران نسبت به سلامتی و راحتی خود در استفاده از صندلی ها و مبلمان اداری، صنف دیگری وارد معادلات بازار و بورس صندلی اداری و همزمان به مهمترین بخش این صنعت نیز تبدیل شد.

گاهی تعویض تعداد قابل توجهی از صندلی های اداری با صندلی های نو، به لحاظ اقتصادی برای مجموعه کاری مقرون به صرفه نیست؛ تحت این شرایط جای خالی نیروهای متخصص  برای تعمیر قطعات صندلی اداری که با دانش و تجربه لازم در رابطه با آخرین تغییرات به وجود آمده در ساخت صندلی به تعمیرات تخصصی صندلی می پردازند، احساس می شود.
تعمیرات صندلی اداری در مقایسه با تعویض آن با صندلی های جدید هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است و همان آنکه محیط کاری متعادل تری را برای کارمندان اداره در پی دارد. منتهی برای آنکه تعمیر صندلی کارمندی مطابق با انتظارات صورت بگیرد، لازم است که این فرآیند به یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه در این حوزه واگذار شود. زیرا در این صورت فرایند تعمیر با کیفیت بهتری صورت می گیرد.

برای اطلاع از قیمت تعمیرات صندلی مدیریتی با ما در تماس باشید.

 

 

لیست خدمات مبل حامد در تعمیرات صندلی اداری

  • تعویض فوم صندلی اداری
  • بازسازی و تعویض روکش صندلی اداری
  • تعویض قطعات صندلی اداری
  • تعمیر چرم صندلی اداری
  • تعویض دسته و پایه صندلی
  • رنگ کاری صندلی اداری
  • تعمیر انواع صندلی گردان و چرخدار
  • تعویض و تقویت فوم صندلی
صندلی مناسب دیسک کمر
مقالات

صندلی مناسب دیسک کمر

صندلی مناسب دیسک کمر باید خصوصیاتی داشته باشد که مخصوص بیماران دیسک کمر باشد. حتماً برای شما هم پیش آمده است که مجبور باشید روی

بیشتر بدانید »
علایم خرابی صندلی اداری
مقالات

علایم خرابی صندلی اداری

علایم خرابی صندلی اداری به دلایل زیر می تواند باشد : شکستگی چرخ های صندلی-از بین رفتن روکش صندلی-مشکل مکانیزم صندلی-مشکل جک هیدرولیک-سر و صدا

بیشتر بدانید »
فوم صندلی اداری
مقالات

فوم صندلی اداری

فوم صندلی اداری به دلیل ایجاد سطحی و نرم برای نشستن و تکیه دادن بر روی نشمین گاه صندلی، تکیه گاه و حتی دسته های

بیشتر بدانید »