تعمیرات صندلی اداری در تهران

فهرست

تعمیر صندلی چرخدار

برای انجام تعمیرات صندلی چرخدار در محل اگر تنها مشکل صندلی اداری شما، چرخ آن باشد زمان برای تعمیر صندلی چرخدار بسیار کمتر است و ظرف یک ساعت تعمیر و یا تعویض می‌گردد. البته توجه داشته باشید که برای تعداد بالاتر به زمان بیشتری احتیاج است. همچنین اگر میزان تعمیرات صندلی چرخدار اداری بیشتر باشد می‌تواند زمانی بین ۱ روز تا چند روز را به خود اختصاص دهد.

پایه صندلی پنج پر

پایه صندلی های اداری که به پنج پر معروف هستند از بالا به جک صندلی متصل هستند و در قسمت پایین به پنج چرخ متصل می شوند. اگر احساس ناامنی و عدم تعادل روی صندلی دارید احتمالا مشکل از پایه ی صندلی گردانتان هست پس باید اقدام به خدمات تعمیرات پایه صندلی اداری کنید. تعمیر صندلی اداری در بخش پنج پر آن از دیگر مواردی است که می‌تواند صندلی شما را به‌طرز جالبی نو کرده و استفاده از آن را برای مدت بسیار طولانی‌تری ممکن کند. این بخش که به هر یک از شاخه‌های آن یک چرخ متصل است، در اشکال مختلف و با مواد اولیه متنوعی تولید می‌شود. نقش مهم پنج پر صندلی اداری در ایستایی و ثبات این وسیله بسیار زیاد بوده و سهم مهمی از راحتی و ایمنی افراد را حین استفاده تامین می‌کند. کیفیت پایه صندلی های جک دار در طول عمر صندلی اداری شما بسیار مهم است در واقع اگر پایه ها از کیفیت خوبی برخوردار نباشند، قادر به تحمل وزن و فشار زیاد در ساعات کاری نیستند و خیلی زود خراب می شوند.

جنس پایه صندلی اداری

هنگام تعمیر پایه صندلی اداری باید بدانید که معمولا پایه های صندلی از دو نوع هستند:

پایه پلاستیکی: استحکام کمتری دارند و در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک موجودند.

پایه فلزی: استحکام بالایی دارند و در سایز های مختلف تولید می شوند. اغلب از آلومینیوم برای پایه های فلزی استفاده می شود که در رنگ های مختلف و در دو نوع آجدار و بی آج تولید می شوند.
از پایه های کوچک برای صندلی های اداری کوچک یا صندلی های کامپیوتر استفاده می شود و از پایه های صندلی بزرگ برای صندلی های مدیریتی، صندلی های کنفرانس و .. استفاده می شود.

تعمیرصندلی اداری

تعویض پایه صندلی اداری

برای تعویض پایه صندلی جک دار که مرحله مهمی در تعمیر پایه صندلی اداری می باشد ابتدا باید محل دقیق مشکل را پیدا کنیم و ابزار های مورد نیاز را تهیه کنیم حالا اگر خودتان تصمیم به این کار دارید باید ویدئوهای آموزشی ببینید تا هنگام تعمیر بخش دیگری از صندلی دچار آسیب دیدگی نشود.
بعد از اینکه ایراد را پیدا کردید و متوجه شدید که مشکل از پایه صندلی است صندلی را کاملا برعکس کنید تا روی آن تسلط داشته باشید و بعد با کمک آچار و چند ضربه به پایه آن را از جک و پایه هیدرلیک جدا کنید. دقت کنید صندلی در حالت خلاص باشد. هنگام ضربه زدن دقت کنید که ضربه ها به جای درست وارد شوند و باعث در رفتگی بقیه قطعات نشوند. بعد از جدا سازی بدنه صندلی از پایه تمام قطعات و مهره ها را در یک کیسه جمع آوری کنید تا هنگان نصب کردن به مشکل نخورید بهتر است اگر برای بار اول این کار را انجام می دهید از مراحل جدا سازی فیلم بگیرید تا هنگام نصب جای دقیق هر قطعه را بدانید. برای جدا سازی پایه از دستگیره ها کمک نگیرید چرا که آن ها به بدنه صندلی متصل هستند و دچار آسیب می شوند. وقتی پایه صندلی جدا شد داخل و اطراف آن را به خوبی بررسی کنید تا محل شکستگی یا ساییدگی را پیدا کنید اگر قابل تعمیر بود آن را تعمیر کنید و در غیر این صورت یک پایه مناسب خریداری کنید و به جک متصل کنید در هنگام نصب پایه دقت کنید پایه در جای درست قرار بگیرد و چفت شود.

جهت تعمیرات پایه صدلی اداری با تیم حرفه ای مبل حامد در ارتباط باشید.

تعمیرصندلی اداری

تعویض پایه صندلی

پایه صندلی اداری در ساختار صندلی بسیار موثر است چرا که به سلامت بدن شما کمک می کند، حالا اگر پایه خراب شود و صندلی از حالت استاندارد خارج شود به بدن شما صدمه می زند و باعث ایجاد درد و حس ناپایداری هنگام کار می شود. پایه صندلی اداری انواع مختلفی دارد که باید با توجه به وزن فرد و کارایی آن انتخاب شود، پایه ی صندلی ممکن است در اثر ضربه و یا فشار آسیب ببینید که در این حالت صندلی تقریبا غیر قابل استفاده می شود. پس حتما در زمان بروز مشکل به تعمیر و تعویض پایه صندلی و همچنین تعویض جک صندلی اداری بپردازید تا مشکلی برای بدن شما پیش نیاید. از بزرگ‌ترین آسیب‌هایی که به چرخ‌های صندلی اداری وارد می‌شود، استفاده از آن بر روی فرش و موکت پرزدار است که در بسیاری موارد به خرابی چرخ‌ها منجر می‌شود. بر این اساس توصیه می‌شود از این نوع صندلی تنها بر روی سطوح صاف، سرامیک و پارکت استفاده شود. مبل حامد که همراه کیفیت کار برای از اهمیت بالایی برخوردار است همیشه از جنس درجه یک در تعمیرات پایه صندلی اداری در محل هم استفاده می کند تا کاری با کیفیت و در خور شان مشترین ارائه کند و پس از تعمیرات پایه صندلی اداری با ارائه گارانتی های دو ساله سعی بر جذب رضایت مشتری خود خواهد کرد . اگر بخواهیم به طور کلی از نوع جنس پایه های صندلی اشاره کنیم باید گفت نوع اول ، جنس پایه صندلی اداری پلاستیکی که همین هم به سه نوع پایه کوچک و پایه متوسط و پایه بزرگ تقسیم می شود که متناسب با اندازه و نوع صندلی نصب می شود . اما نوع دوم که از استحکام خوب و محکمی برخوردار است و البته مانند پایه های صندلی پلاستیکی دارای سه نوع کوچک ، متوسط و بزرگ هستند پایه صندلی های فلزی هستند که مشتریان آن بیشتر است و از طرفداران بیشتری برخوردارند
صندلی مناسب دیسک کمر
مقالات

صندلی مناسب دیسک کمر

صندلی مناسب دیسک کمر باید خصوصیاتی داشته باشد که مخصوص بیماران دیسک کمر باشد. حتماً برای شما هم پیش آمده است که مجبور باشید روی

بیشتر بدانید »
علایم خرابی صندلی اداری
مقالات

علایم خرابی صندلی اداری

علایم خرابی صندلی اداری به دلایل زیر می تواند باشد : شکستگی چرخ های صندلی-از بین رفتن روکش صندلی-مشکل مکانیزم صندلی-مشکل جک هیدرولیک-سر و صدا

بیشتر بدانید »
فوم صندلی اداری
مقالات

فوم صندلی اداری

فوم صندلی اداری به دلیل ایجاد سطحی و نرم برای نشستن و تکیه دادن بر روی نشمین گاه صندلی، تکیه گاه و حتی دسته های

بیشتر بدانید »