تعمیرات صندلی اداری در تهران

فهرست

مبلمان و تجهیزات اداری

وسایل و تجهیزاتی که در یک محیط اداری استفاده می‌شوند، اغلب به سه دسته مبلمان اداری، لوازم فناوری و وسایل اداری تقسیم می‌شوند. مبلمان اداری مهم‌ترین جز در هر اداره است. مبلمان اداری بخشی از هویت دفتر است و دقیقا همان چیزی است که برای کار به آن نیاز دارید.

تعمیر صندلی اداری یکی از اقدامات مقرون به صرفه است که ادارات می توانند به آن روی آورند. از این رو صندلی هایی که قابل تعمیر هستند می توانند در کاهش مخارج ادارات نقش به سزایی داشته باشند. زیرا صندلی اداری قیمت بالایی دارد. از این رو تهیه مدل های جدیدتر و جایگزین کردن آنها با موارد معیوب هزینه زیادی را روی دست ادارات می گذارد. به این ترتیب می ‌توان نتیجه گرفت که یکی از مهم‌ ترین مزیت‌ های تعمیر صندلی کارمندی صرفه ‌جویی در هزینه ‌ها است.

میز و صندلی مناسب می‌تواند روز کاری شما را قابل تحمل یا بسیار غیرقابل تحمل کند. ابتدایی‌ترین جزء مبلمان اداری که در دفتر کار به آن نیاز دارید، میز و صندلی اداری است. میز اداری به هر کارمند فضای مورد نیاز برای انحام وظایف خود را می‌دهد. هر یک از کارکنان بیشتر وقت خود را در پشت میز و صندلی اداری سپری می‌کنند.

خدمات تودوزی و تعمیر صندلی اداری در محل

فقط به این دلیل که صندلی های اداری صندلی های تجاری شما فرسوده شکسته شده اند، لزوماً به این معنی نیست که آنها را از بین ببرید یا دور بیندازید و با صندلی جدید جایگزین کنید.

ما می‌توانیم تقریباً هر نوع صندلی اداری و تجاری را تعمیر و یا روکش کنیم.

مزایای تعمیر و یا روکش کردن صندلی اداری شما می تواند تا ۷۰ درصد از هزینه های تعویض مبلمان را کاهش دهد (یا حتی بیشتر اگر صندلی های شما فقط به اجزای جدید نیاز دارند) و در عین حال به شما  ۱۰۰ درصد تخفیف مالیاتی در برابر بودجه تعمیر و نگهداری شما می دهد.

مجموعه مبل حامد با ارائه انواع خدمات تعمیرات صندلی اداری در محل در خدمت عموم مردم میباشد.

خدمات لوازم داخلی

لوازم داخلی می تواند با کسری از هزینه تعویض، صندلی های اداری و صندلی های تجاری شما را با ظاهر خسته به “وضعیت نمایشگاه” تبدیل کند.

با استفاده از تجربه و دانش گسترده خود در زمینه روکش صندلی اداری و روکش صندلی قراردادی، می‌توانیم اکثر انواع و سبک‌ها طرح‌های صندلی‌های اداری و صندلی‌های تجاری را دوباره روکش کرده و تعمیر کنیم. ما همچنین می‌توانیم تقریباً هر نوع صندلی یا صندلی از جمله صندلی‌های پذیرایی، صندلی ثابت، صندلی‌های سالن سخنرانی، صندلی‌های عمومی (میخانه‌ها/کلوب‌ها/لابی‌ها/مناطق انتظار و غیره) و صندلی‌های استراحت را در پارچه‌ای که انتخاب می‌کنید، دوباره روکش کنیم.

برای اطلاع از قیمت تعمیرات صندلی اداری در محل تهران با ما در تماس باشید.

تعمیر صندلی اداری

تعمیرات

بیشتر صندلی‌های اداری که نیاز به تعمیرات مکانیکی دارند (چرخ‌گیر، پایه/بالابر گاز/مکانیسم/تعویض بازو) را می‌توان در محل تعمیر کرد، به این معنی که هیچ اختلالی برای کسب و کار یا کارمندان شما ایجاد نمی‌کند.

با استفاده از تجربه و دانش گسترده خود در زمینه تعمیرات صندلی اداری و قراردادی، می‌توانیم تعمیرات انواع و سبک‌ها/طراحی‌های صندلی اداری تجاری و صندلی‌های اداری از جمله صندلی‌های پذیرایی و شکست را انجام دهیم.

سرویس

 در صورت امکان تعمیرات صندلی اداری در محل تهران را می توان انجام داد، در غیر این صورت ما خدمات جمع آوری و تحویل فوری (از جمله سرویس آخر هفته در صورت نیاز) را ارائه می دهیم. را می توان در محل انجام داد، در غیر این صورت ما خدمات جمع آوری و تحویل فوری (از جمله سرویس آخر هفته در صورت نیاز) را ارائه می دهیم. ما همچنین تعدادی صندلی امانت در دسترس داریم تا از حداقل اختلال در عملکرد شما اطمینان حاصل کنیم، در صورتی که صندلی های اداری شما را تعمیر یا روکش می کنیم، در صورتی که لازم باشد آنها را از سایت خارج کنیم.

ما قطعات مورد نیاز برای تعمیر صندلی اداری در محل تهران را ذخیره می کنیم که به ما امکان می دهد خدمات سریع و کارآمدی را هنگام انجام تعمیرات لازم در صندلی شما ارائه دهیم.

حسابرسی و خدمات قرارداد

در صورت تمایل می‌توانیم حسابرسی کل دفتر/سایت را انجام دهیم که از طریق آن می‌توانیم تفکیک دقیقی از مواردی که نیاز به توجه دارند و هزینه‌ تعمیرات صندلی اداری در محل تهران را به شما ارائه دهیم.

صندلی مناسب دیسک کمر
مقالات

صندلی مناسب دیسک کمر

صندلی مناسب دیسک کمر باید خصوصیاتی داشته باشد که مخصوص بیماران دیسک کمر باشد. حتماً برای شما هم پیش آمده است که مجبور باشید روی

بیشتر بدانید »
علایم خرابی صندلی اداری
مقالات

علایم خرابی صندلی اداری

علایم خرابی صندلی اداری به دلایل زیر می تواند باشد : شکستگی چرخ های صندلی-از بین رفتن روکش صندلی-مشکل مکانیزم صندلی-مشکل جک هیدرولیک-سر و صدا

بیشتر بدانید »
فوم صندلی اداری
مقالات

فوم صندلی اداری

فوم صندلی اداری به دلیل ایجاد سطحی و نرم برای نشستن و تکیه دادن بر روی نشمین گاه صندلی، تکیه گاه و حتی دسته های

بیشتر بدانید »