تعمیرات صندلی اداری در تهران

فهرست

تعمیر صندلی اداری در محل

قبل از اینکه پاسخ دهیم چه خدماتی در تعمیرات صندلی اداری در محل صورت می‌گیرد بهتر است توضیحاتی کلی در مورد خدمات تعمیر صندلی بیان کنیم:

استفاده از صندلی های اداری در حال افزایش است و این افزایش سبب ایجاد مشکلات و خرابی هایی می شود. و بیشترین مشکل در قسمت جک صندلی و چرخ آن به وجود می آید یا اینکه رویه صندلی بر اثر استفاده زیاد دچار پارگی می شود که خوشایند نیست همچنین تعمیر صندلی اداری در خانه، اداره یا هر فضای شخصی دیگری می تواند در صرفه جویی های اقتصادی و افزایش عمر وسیله مورد استفاده شما شدیدا مفید و موثر واقع شود.

 • جهت اقدام برای تعمیر صندلی اداری سعی کنید قطعات اصلی را سفارش دهید تا دوام و کیفیت حین استفاده از صندلی بالا باشد.
 • برای رویه کوبی صندلی اداری از چرم و یا پارچه با کیفیت استفاده کنید و سعی کنید از راهنمایی‌های تعمیرکار صندلی در این زمینه بهره ببرید.
 • دقت داشته باشید پس از تعمیر صندلی حتما از تعمیرکار فاکتور دریافت کنید.
 • تضمین اصل بودن قطعات و دریافت ضمانت از جانب تعمیرکار را فراموش نکنید.

برای تعمیرات صندلی اداری در تهران مجموعه مبل حامد در خدمت شما عزیزان می باشد.

تعمیرات صندلی اداری
تعمیرات صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری در محل چه خدماتی قابل انجام است؟

این سوال که چه خدماتی برای تعمیرات صندلی اداری در محل قابل انجام است سوال بسیاری از دوستان در این زمینه می باشد که در ادامه خدمات به شرح ذیل می باشد:

 • تعمیر و تعویض جک
 • تعمیر و تعویض پد تکیه گاه
 • تعویض فوم صندلی اداری با توجه به نیاز
 • تقویت فوم صندلی اداری با توجه به درخواست کارفرما
 • در صورت نیاز به رنگ کاری، با توجه به جنس صندلی این کار صورت می گیرد.

بیشترین خرابی صندلی گردان و اداری

بر حسب تجربه ای که در این مدت بدست آورده ایم بیشترین تعویض و تعمیرات مربوط به جک صندلی است و بالاترین قیمت تعمیرات صندلی اداری را شامل می شود چرا که بر اثر استهلاک و کار زیاد به مرور زمان نیاز به تعمیر و حتی تعویض پیدا می کند، به همین خاطر یکی از قطعاتی که بیشترین هزینه خرابی را برای تعمیر صندلی اداری خواهد داشت قطعه جک صندلی می باشد.

دومین قطعه ی که بیشترین خرابی را در صندلی های اداری را دارد چرخ های صندلی است، چون صندلی های چرخ دار با توجه به اینکه بر روی پایه های فلزی سوار می شوند وظیفه حرکت و جابه جایی و تحمل وزن را بر عهده دارند به همین خاطر بیشترین خرابی را بعد از جک صندلی اداری دارد.

تعمیرات صندلی اداری

علل خرابی صندلی گردان

خرابی و تعمیرات صندلی به موارد زیادی بستگی دارد مواردی همچون مراقبت و نگهداری و نحوه نشستن و استفاده از صندلی و…

اما جدا از نوع استفاده از صندلی بیشترین عللی که معمولا باعث می شود که صندلی نیاز به تعمیر پیدا کند موارد ذیل می باشد.

 • بر اثر استفاده زیاد و مداوم از صندلی کنیک پایه و پوسته جک گشاد می شود که نشان دهنده نیاز به تعمیرات یا تعویض قطعات می باشد.
 • در برخی موارد به دلیل عدم استفاده اصولی از صندلی، فشار زیادی به قسمت تکیه گاه صندلی توسط اپراتور وارد می شود که باعث صدا دار شدن صندلی و حتی شکستن آن می شود.
تعمیرات صندلی اداری
تعمیرات صندلی اداری

علل خرابی صندلی گردان

 • بسیاری از کارمندان اداره، صندلی اداری خود را با آب شستشو می دهند این کار باعث می شود که به داخل ابر و فوم صندلی اداری، آب نفوذ نماید و خراب شود.
 • در بعضی از اوقات جک صندلی بالا می باشد و پریدن روی آن باعث خارج شدن گاز داخل جک صندلی می شود و جک صندلی نیاز به تعمیر یا تعویض پیدا می کند.
 • بر اثر وزن زیاد و استفاده غیر اصولی و حرکت های ناگهانی، چرخ های صندلی گردان شکسته یا گیر می کنند که نیاز به روغن کاری یا تعویض چرخ به وجود می آید.
 • فشار آوردن بیش از حد به دسته های صندلی، باعث شکسته شدن آن می شود.
 • بسیاری از کارمندان از قفل کن، زیاد استفاده غیر اصولی می کنند که این کار سبب خرابی و شکستن مکانیزم صندلی و گاها سبب خرابی پشتی صندلی نیز می شود خرابی مکانیزم صندلی و پشتی آن، قیمت تعمیرات صندلی را بالا می برد.
صندلی مناسب دیسک کمر
مقالات

صندلی مناسب دیسک کمر

صندلی مناسب دیسک کمر باید خصوصیاتی داشته باشد که مخصوص بیماران دیسک کمر باشد. حتماً برای شما هم پیش آمده است که مجبور باشید روی

بیشتر بدانید »
علایم خرابی صندلی اداری
مقالات

علایم خرابی صندلی اداری

علایم خرابی صندلی اداری به دلایل زیر می تواند باشد : شکستگی چرخ های صندلی-از بین رفتن روکش صندلی-مشکل مکانیزم صندلی-مشکل جک هیدرولیک-سر و صدا

بیشتر بدانید »
فوم صندلی اداری
مقالات

فوم صندلی اداری

فوم صندلی اداری به دلیل ایجاد سطحی و نرم برای نشستن و تکیه دادن بر روی نشمین گاه صندلی، تکیه گاه و حتی دسته های

بیشتر بدانید »