تعمیرات صندلی اداری در تهران

فهرست

تعمیرات مبلمان اداری

مبل اداری یک از اقلام مورد استفاده در ادارات می باشد. مبل های اداری در اتاق های انتظار، اتاق های جلسات غیر رسمی ، اتاق های مدیران و یا کارشناسان به وفور استفاده می شود. برخی از خرابی های مبل اداری عبارتند از پارگی روکش ، خوابیدگی فوم ، کهنگی روکش ها و … می باشد. شما می توانید برای تعمیرات مبلمان اداری مورد استفاده با ما تماس بگیرید. اساسی ترین تعمیرات قابل انجام است.

مبل حامد در زمینه تعیرات مبلمان اداری در محل در خدمت شماست.

کارکنان یک اداره و یا شرکت بیشترین ساعات روز را در محیط کار خود به سر می برند به همین دلیل باید در محیط کار نیز محیطی فراهم آید که شخص با قرار گرفتن در آن احساس آرامش کند و مشغله ها و خستگی های خود را به یک باره فراموش کند. به همین دلیل باید طراحی مبلمان به گونه ای باشد که فرد با نشستن بر روی آن احساس راحتی کند. فراموش نکنید گاهی ممکن است تغییراتی که شما می خواهید در طراحی مبل خود ایجاد کنید غیر اصولی باشد پس در حین تغییر مبل های خود بسیار دقت کنید که این گزینه رعایت شده باشد.

تعمیرات مبلمان اداری
تعمیرات مبلمان اداری

مشاوره در خصوص تعمیرات مبل اداری

اگر مبل اداری شما دچار فرسودگی شده است و می خواهید تعمیر مبلمان اداری خود را انجام دهید بهتر است از مشاوره تخصصی مبل حامد استفاده کنید. مشاوران مبل حامد با بررسی مبل اداری شما بهترین و مقرون بصرفه ترین راهکار را برای تعمیرات مبلمان اداری در تهران را به شما پیشنهاد می دهند. برخی از این خدمات عبارت است از:

  • رویه کوبی مبل اداری
  • تعویض تشک و فنر های مبل اداری
  • تعویض رویه مبل اداری
  • ترمیم دسته و پایه مبل
  • تعمیر مبل فرورفته

استفاده از پارچه‌ی مناسب برای رویه کوبی مبل

برای مبل هایی که در مکان های عمومی قرار دارند و در روز استفاده بیشتری از آن ها می شود پارچه هایی را انتخاب کنید که تمیز کردن آن ها به راحتی انجام شود زیرا به دلیل استفاده بیش از اندازه از مبل ها در مکان های عمومی تر، رویه آن ها خیلی زود کثیف می شود و نیاز بیشتری به تمیز کردن و جارو کشی دارند. البته هیچگاه از کیفیت پارچه انتخابی خود غافل نشوید چرا که با شستشو و جارو کشی پارچه های بی کیفیت خیلی زود رنگ و کیفیت خود را از دست می دهند. وقتی پارچه مبل کیفیت خود را از دست می دهد دیگر آن جذابیت سابق را نخواهد داشت و سبب ایجاد منظره ای ناخوشایند در محیط می شود.
تعمیرات مبلمان اداری

بررسی کلاف مبل در تعمیرات مبل اداری

نکته ای که باید پیش از هر چیزی به آن توجه شود این است که آیا مبل اداری شما از کلاف خوبی برخور دار است یا خیر زیرا اگر مبل کلاف خوبی نداشته باشد ارزش تعمیر ندارد. مبلی که کلاف خوبی نداشته باشد پس از مدت کوتاهی کیفیت خود را از دست می دهد و شما مجبور به تعویض آن می شوید.

تشخیص کلاف مبل در قیمت تعمیرات مبلمان اداری موثر خواهد بود به همین دلیل باید مبل شما توسط یک تعمیر کار بررسی شود و او تشخیص دهد که آیا مبل شما ارزش تعمیر دارد یا خیر.

تعمیرات مبلمان اداری
تعمیرات مبلمان اداری

نرمی و انعطاف مبل

نرمی مبل نیز بسیار اهمیت دارد. هنگامی که فرد روی مبلی نرم می نشیند احساس راحتی به او دست می دهد که همین نیز سبب از بین رفتن خستگی او می شود در واقع کار اصلی مبل های اداری نیز این است که به کارکنان احساس راحتی و آرامش بدهد.

به یاد داشته باشید که فوم های سرد قابلیت ارتجاعی بیشتری نسبت به فوم های گرم دارند. البته قیمت آن ها نیز بیشتر از فوم های گرم است.

صندلی مناسب دیسک کمر
مقالات

صندلی مناسب دیسک کمر

صندلی مناسب دیسک کمر باید خصوصیاتی داشته باشد که مخصوص بیماران دیسک کمر باشد. حتماً برای شما هم پیش آمده است که مجبور باشید روی

بیشتر بدانید »
علایم خرابی صندلی اداری
مقالات

علایم خرابی صندلی اداری

علایم خرابی صندلی اداری به دلایل زیر می تواند باشد : شکستگی چرخ های صندلی-از بین رفتن روکش صندلی-مشکل مکانیزم صندلی-مشکل جک هیدرولیک-سر و صدا

بیشتر بدانید »
فوم صندلی اداری
مقالات

فوم صندلی اداری

فوم صندلی اداری به دلیل ایجاد سطحی و نرم برای نشستن و تکیه دادن بر روی نشمین گاه صندلی، تکیه گاه و حتی دسته های

بیشتر بدانید »